2017 05 29 12 10 53 Solid Color Backgrounds Gallery Page 3
default-logo
tel-icon0532 270 40 43 Bilgi İçin Arayınız

Beton Parlatma İşleminde Yüzey Düzlüğünü ve Eğimini Değerlendirme

Comment are off

Bunların her ikisi de bina sahibiyle ilgili faktörlerdir.

Yapılacak işler listenizde, beton parlatma projesi için herşey kontrol altında görünüyor. Ama tehlikeler hemen ayağınızın altında: Beton zemin düzgün şekilde bitirilmemiş ve düzlük ve eğim açısından şartnamelere uymuyor. Yeni dökülmüş ve şartnamelere uymayan bir zeminin görsel sonuçları nelerdir?

Beton parlatma endüstrisi ikinci on yılına girerken, eskiden yeterli olan nitelikler artık kabul edilemez görülüyor ve bu durum beklentileri daha iyi yönetme ihtiyacını ve işlem sonrası hasarı azaltmak için işlem öncesi süreci eğitme gerekliğini beraberinde getiriyor. Mühendisin en büyük kaygısı ve projenin doğru olması için en önemli unsur, beton döşemenin yapısal yönüyken, özellikle bina sahibi ve mimar olmak üzere tüm taraflar için mercek altında olan kısım zeminin görsel yönü olacaktır.

Düzlüğü ve eğimi teraziye koyduğunuzda, düzlük genelde daha ağır basar. Her ikisi de, ekipmanların çalışmasını, kapı ve pencerelerin yerleştirilmesini veya güvenlik risklerini etkileyen mühendislik unsurlarıdır.

Yazar Hakkında
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize bir e-posta gönderin.info@superabrasive.com.tr

× WhatsApp Canlı Destek